Lokalny Ortodonta
Ortodoncja – porady i leczenie

Art of Repeal – republikański “Muddle Reforma służby zdrowia” ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Szybkie przejście do głosowania nad kontrowersyjną legislacją bez zgody co do tego, jak powinna wyglądać, nie ma sensu – ale republikańscy liderzy posunęli się naprzód. Pod pewnymi względami upadek AHCA powtórzył fiasko planu zdrowotnego Clinton w latach 1993-1994. Ale podczas gdy upadek planu Clintona przeciągnął się na rok, Republikanie jakoś udało się w ciągu 17 dni zakleić legion politycznych błędów, strategicznych błędów i porażki legislacyjnej. Implozja reformy republikańskiej opieki zdrowotnej podkreśla zasadniczą rzeczywistość: 7 lat po uchwaleniu ustawy Obamacare, GOP nie jest w stanie jej zastąpić. Nie można uchylić bez zastąpienia – ACA zmieniło zbyt wiele w polityce zdrowotnej, a zbyt wielu Amerykanów korzysta z niej, aby powrócić do status quo ante. Jednak Republikanie nie mogli sformułować planu, który byłby bliski utrzymania, nie mówiąc już o poprawie, sukcesu ACA w pokryciu nieubezpieczonej populacji.
ACA, która pomogła 20 milionom Amerykanów zdobyć zasięg, stanowi historyczny krok w kierunku uczynienia ubezpieczenia zdrowotnego prawem w Stanach Zjednoczonych; AHCA reprezentuje historyczne wycofanie się z tej zasady. Ustawa republikańska w Izbie znacznie pogorszyłaby zakres ochrony ubezpieczeniowej, znacząco podniosła koszty indywidualnych planów dla starszych Amerykanów i sprawiła, że świadczenia ubezpieczeniowe byłyby mniej hojne, zwiększając wydatki konsumenckie z kieszeni . Zaproponował on głębokie cięcia zarówno w wydatkach w ramach programu Medicaid, w tym ścisłych limitów dotyczących płatności federalnych dla państw, jak i pomocy finansowej dla ubogich Amerykanów kupujących prywatne ubezpieczenia, przy jednoczesnym zapewnieniu wyższym dochodom Amerykanów i branży opieki zdrowotnej dużych cięć podatkowych.
Raport CBO na temat AHCA, który przewidywał, że zwiększy liczbę nieubezpieczonej populacji o 24 miliony, był katastrofalny.3 Wyeksponował fakt, że uchylenie Obamacare oznaczało nie poprawienie amerykańskiej opieki medycznej, jak obiecali to Republikanie, ale uczynienie ubezpieczenia tańszym, mniejszym wszechstronny i mniej bezpieczny dla milionów Amerykanów. Republikanie mogą zastąpić ACA rachunkiem, który nie wyrządza takich szkód tylko wtedy, gdy są gotowi porzucić swoje zobowiązania do osłabienia regulacji, obniżenia podatków dla osób o wyższych dochodach i zmniejszenia pomocy rządowej dla Amerykanów o niskich dochodach.
Plan republikański wywołał doskonałą burzę opozycji. Obietnica zawarcia umowy ubezpieczenia, a tym samym zmniejszenia przychodów dla sektora opieki zdrowotnej, spowodowała pożar ze strony interesariuszy systemu opieki zdrowotnej. Gubernatorzy obu stron sprzeciwili się zdumiewającym cięciom Medicaid. Ustawa była zbyt umiarkowana dla konserwatywnych członków Kongresu, zbyt konserwatywnego dla bardziej umiarkowanych Republikanów i zbyt stronniczego dla demokratów. Znaczne podwyżki składek dla starszych Amerykanów na obszarach wiejskich zaszkodziłyby wyborcom, które pomogłyby wyłonić Trumpa. Zagrożenie planu, aby odstraszać status quo, zmniejszać świadczenia zdrowotne i zwiększać koszty zakupu indywidualnego ubezpieczenia, zrażało opinię publiczną4.
Co będą robić teraz Republikanie. Mogliby współpracować z demokratami w sprawie reform, które rozwiązują problemy ACA, wzmacniają rynki ubezpieczeniowe i sprawiają, że zasięg jest bardziej przystępny. Ale takie dwupartyjne jest prawdopodobnie fantazją. Republikanie nie zdołali w pierwszej próbie obalenia Obamacare; nie zaakceptowali ACA jako prawa, które powinno zostać zreformowane, a nie uchylone.
Niektórzy republikanie popierają wskrzeszanie ustawodawstwa uchylającego i zastępującego
[więcej w: przychodnia portowa, słowackie allegro, omułek zielonowargowy właściwości ]

Tags: , ,

No Responses to “Art of Repeal – republikański “Muddle Reforma służby zdrowia” ad”

  1. Snow Hound Says:

    sprawdza się u mnie modrzew dahurski i piję

  2. Tan Stallion Says:

    [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: usg żył[...]

  3. Lady Killer Says:

    Też tak miałam ostatnio

Powiązane tematy z artykułem: omułek zielonowargowy właściwości przychodnia portowa słowackie allegro