Lokalny Ortodonta
Ortodoncja – porady i leczenie

Art of Repeal – republikański “Muddle Reforma służby zdrowia” cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Rzeczywiście, podczas pisania tego tekstu administracja Trumpa i Republikanie Kongresu negocjują zmiany, aby spróbować zabezpieczyć przejście ustawy. GOP musi przezwyciężyć podziały, które wykoleiły pierwotny plan. Mimo to konserwatyści, chcąc zadać cios Obamacare, nawet symboliczny, są na tyle silni, że Republikanie mogą znaleźć sposób na przywrócenie uchylonej ustawy. Jeśli jednak takie przepisy uchwalą Izbę, jego szanse na przejście przez Senat będą niewielkie. Kompromisy będące przedmiotem dyskusji między Białym Domem a Republikanami z Izby Reprezentantów – umożliwiające państwom rezygnację z przepisów ACA, które wymagają od ubezpieczycieli, by nie obciążały osób bardziej obciążonych wyższymi składkami (ocena wspólnotowa) i dostarczały podstawowych świadczeń zdrowotnych (takich jak usługi związane z macierzyństwem) – mogłyby zrazić umiarkowanych Republikanów którzy już czują się niekomfortowo z wpływem ustawy na ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie zdrowotne. Zmiany wprowadzone w ustawie House a do przepisów ubezpieczeniowych mogą również mieć negatywny wpływ na zasady uzgodnień budżetowych Senatu. Zwalczanie popularnych zabezpieczeń konsumenckich ACA, w tym także dla osób z wcześniej istniejącymi warunkami, wywoła dodatkowe kontrowersje. W związku z tym perspektywy wysiłków GOP na rzecz wskrzeszenia uchylenia i wymiany pozostają wysoce niepewne. Jeśli Republikanie nie mogą uchwalić uchylenia przepisów, administracja Trumpa ma inne możliwości podważenia Obamacare, w tym osłabienia egzekwowania kar za nieuzyskanie ubezpieczenia i wyeliminowanie płatności federalnych dla ubezpieczycieli, którzy są zobowiązani do zapewnienia subsydiów do dzielenia kosztów dla Amerykanów o niższych dochodach w zamian za odliczenia i kopie .5 Takie działania mogą wybuchnąć na poszczególnych rynkach ubezpieczeniowych. Giełdy ubezpieczeń ACA pozostają wrażliwe: w niektórych stanach zostały one dotknięte wysokim wzrostem składek i wypłatami ubezpieczycieli. Ciągła niepewność co do losu ACA może skłonić więcej ubezpieczycieli do opuszczenia tych rynków, potencjalnie pozostawiając Amerykanów w niektórych obszarach kraju bez możliwości zakupu dotowanego pokrycia.
Prezydent Trump zauważył, że nikt nie wiedział, że opieka zdrowotna może być tak skomplikowana . Republikanie, którzy próbują zmienić swoją retoryczną retorykę w rzeczywistość, podkreślają, jak skomplikowana jest ta sytuacja.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 5 kwietnia 2017 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Uniwersytetu Północnej Karoliny, Chapel Hill.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Blumenthal D, Morone JA. Serce władzy: zdrowie i polityka w owalnym biurze. Berkeley: University of California Press, 2009.

2. Andrews W, Bloch M, Park H. Kto zatrzymał republikański rachunek za zdrowie. New York Times. 24 marca 2017 r. (Https://www.nytimes.com/interactive/2017/03/24/us/politics/republicans-opposed-health-care-bill.html).

3. Biuro budżetowe Kongresu. Kosztorys: amerykańska ustawa o opiece zdrowotnej. 13 marca 2017 r. (Https://www.cbo.gov/publication/52486).

4. Ankieta Uniwersytetu Quinnipiac. 23 marca 2017 r. (Https://poll.qu.edu/images/polling/us/us03232017_Ukqbwg46.pdf/).

5 Wybór Sangera-Katza M. Trumpa na Obamacare: sabotaż czy kooptacja. New York Times. 24 marca 2017 r. (Https://www.nytimes.com/2017/03/24/upshot/trumps-choice-on-obamacare-sabotage-or-co-opt.html).

Zamknij odniesienia
Powołanie się na artykuł (1)
Zamknij Cytowanie artykułów
Uprawnienia
Ryciny / Media
Wywiad audio
Wywiad z dr. Jonathanem Oberlanderem na temat wysiłków republikańskich prawodawców zmierzających do przyjęcia nowego ustawodawstwa w zakresie opieki zdrowotnej. (9:29) Pobierz
[przypisy: contix opinie, wieprzowina wartości odżywcze, chlamydia pneumoniae leczenie naturalne ]

Tags: , ,

No Responses to “Art of Repeal – republikański “Muddle Reforma służby zdrowia” cd”

 1. Michał Says:

  Mój mąż ma dużo papryki w swojej diecie

 2. Bartłomiej Says:

  Article marked with the noticed of: pracownia emg[...]

 3. Malwina Says:

  Mam nadzieję że nastąpią jakieś zmiany w diagnozie

 4. Oliwia Says:

  [..] Cytowany fragment: trening ems[...]

 5. Łucja Says:

  byłam u dermatolożki

 6. Midnight Rambler Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do usg żył kończyn dolnych[...]

 7. Nikola Says:

  wydaje mi się, że miałam kiedyś coś takiego

Powiązane tematy z artykułem: chlamydia pneumoniae leczenie naturalne contix opinie wieprzowina wartości odżywcze