Lokalny Ortodonta
Ortodoncja – porady i leczenie

O uwięzieniu i zdrowiu – Przeformułowanie dyskusji cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Przeważa przekonanie, że obecni i byli więźniowie nie zasługują na równe prawa, że powinni stracić prawo do głosowania i równy dostęp do zatrudnienia i dobrej opieki zdrowotnej. W warunkach poprawnych generalizacje dotyczące tych obywateli drugiej kategorii są wykorzystywane jako narzędzie bezpieczeństwa – na przykład więźniowie są manipulacyjni i niebezpieczni . Są egzekwowani na podstawie zasad, które ostrzegają personel przed nadmierną znajomością , celowo niejasnym określenie, które umieszcza pod mikroskopem fizyczne gesty, takie jak pompowanie pięści, drżenie rąk, przytulanie i wrażliwe interakcje, takie jak odwiedzanie pacjentów hospitalizowanych w społeczności, dzwonienie do rodziny chorych pacjentów i zamykanie drzwi sali egzaminacyjnej w celu zachowania poufności pacjenta. Zamiast tego zachęca się personel medyczny do zgłaszania wszelkich niewłaściwych zachowań, na przykład za pomocą 4554. Te ograniczenia nieuchronnie prowadzą do niskiej jakości opieki, ponieważ klinicyści mają trudności ze znalezieniem sposobów na promowanie znaczących związków w przypadku braku intymności, prywatności, zdolności do długich rozmów. oraz wolność odwiedzania pacjentów hospitalizowanych poza więzieniem lub dzwoniących do ich rodzin, gdy potrzebne jest wsparcie. Wynikające stąd podejście do opieki zdrowotnej jest diametralnie przeciwstawne etosowi medycznemu, w którym nacisk kładziony jest przede wszystkim na osobę i na konieczność budowania relacji w celu humanizacji i indywidualizacji opieki. W praktyce podtrzymujemy ten etos, stosując soczewkę biopsychospołeczną, która pomaga nam zrozumieć zdrowie naszych pacjentów w kontekście ich życia. W pewnym sensie ta soczewka stawia nas w wyjątkowej sytuacji, ponieważ można ją wykorzystać do wyjaśnienia człowieczeństwa ludzi zepchniętych na podklasę.
Wyciągnąłem rękę, biorąc moją zrogowaciałą rękę pana P. w swoje.
Twoja matka musi się martwić o ciebie, powiedziałem. Czy chcesz, żebym zadzwonił do niej.
Gdy jego wzrok wzniósł się z naszych rąk, aby spotkać się z moimi oczami, w celi było wyczuwalne poczucie beznadziejności. Oboje czuliśmy się beznadziejnie na temat jego raka, bez nadziei na jego szanse ponownego zobaczenia jego matki i bez nadziei, że ma szansę na opuszczenie więzienia przy życiu.
Pokiwał głową. Powiedz jej, że ją kocham – powiedział.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne pod adresem.
Poglądy wyrażone w tym artykule są poglądami autora i nie reprezentują poglądów z więzienia stanowego w San Quentin lub kalifornijskiego departamentu korekty i rehabilitacji.
Author Affiliations
Od San Quentin State Prison, San Quentin, CA.

Materiał uzupełniający
Referencje (3)
1. Noonan M, Rohloff H, Ginder S. Śmiertelność w lokalnych więzieniach i stanowych więzieniach, 2000-2013 – tabele statystyczne (publikacja BJS nr NCJ 248756). Washington, DC: Bureau of Justice Statistics, 2015.

2. Zespół stanu Marmot M. Londyn: Bloomsbury, 2004.

3. Więzienie w społeczeństwie: wartości i zasady. W: Travis J, Western B, Redburn S, eds. Wzrost uwięzienia w Stanach Zjednoczonych: badanie przyczyn i konsekwencji. Washington, DC: National Academies Press, 2014: 320-333.

Zamknij odniesienia
[przypisy: wieprzowina wartości odżywcze, sumamed ulotka, biodro szpotawe ]

Tags: , ,

No Responses to “O uwięzieniu i zdrowiu – Przeformułowanie dyskusji cd”

 1. Mindless Bobcat Says:

  Article marked with the noticed of: program stomatologiczny[...]

 2. Tymoteusz Says:

  z moim samopoczuciem po samym hormonie było kiepsko

 3. Matylda Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do protezy piersi[...]

 4. Natan Says:

  Czytam i czekam, że znajdę jakieś wyjaśnienie

 5. Igor Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do olej kukurydziany[...]

 6. Kazimierz Says:

  Badajcie sobie poziom potasu w organizmie

Powiązane tematy z artykułem: biodro szpotawe sumamed ulotka wieprzowina wartości odżywcze