Lokalny Ortodonta
Ortodoncja – porady i leczenie

Pritelivir hamujący prątek-helikazę dla zakażenia HSV-2 AD 3

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Aby uzyskać pełne informacje na temat projektu i przebiegu badania, patrz protokół, dostępny wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie. Badanie leku
Cztery schematy dawkowania dla priteliviru to dawka nasycająca 20 mg, następnie dawka dzienna 5 mg, dawka nasycająca 100 mg, następnie dawka dzienna 25 mg, dawka nasycająca 300 mg, a następnie dawka dobowa 75 mg i tygodniową dawkę 400 mg. Schemat podawania placebo był taki sam, jak w przypadku podawania priteliviru. Badany lek był przyjmowany przez okres 28 dni.
Procedury badania
Uprawnieni uczestnicy zostali losowo przydzieleni do jednej z pięciu grup badawczych w stosunku 1: 1: 1: 1: 1. Statystyk, który nie był zaangażowany w prowadzenie badania, wygenerował schemat randomizacji za pomocą metody permutowanych bloków, z warstwowaniem według płci i miejsca badania.
Przez cały okres badania uczestnicy uzyskiwali codzienne wymazy skóry narządów płciowych i błony śluzowej i dostarczali je na miejsce badania co tydzień w celu wykrycia HSV .3,4,12 Uczestnicy również prowadzili dzienniczek objawów i objawów narządów płciowych. Jeśli rozwinęła się zmiana, która była zgodna z opryszczką narządów płciowych, uzyskano dodatkowy wymaz z uszkodzenia. Uczestnicy, którzy podczas badania mieli nawrót (grudki, pęcherzyki lub krosty, wrzody lub strupy) zostali poproszeni o powrót do kliniki w ciągu 24 godzin.
Badania laboratoryjne
Analiza Western blot została wykorzystana do potwierdzenia serostatus HSV-2.13 Próbki wydzielin narządów płciowych analizowano pod kątem DNA HSV za pomocą ilościowej, fluorescencyjnej analizy łańcuchowej reakcji polimerazy (PCR) (TaqMan) w University of Washington Virology Laboratory .14 Wyniki testu uznano za pozytywne, gdy wykryto 150 kopii DNA HSV na mililitr lub więcej.15
Próbki o liczbie kopii DNA HSV powyżej 5000 na mililitr zsekwencjonowano w celu wykrycia mutacji w UL5 i UL52. W celu wytworzenia produktów PCR zastosowano startery (Tabela S2 w Dodatkowym Dodatku, dostępne w), które otaczały regiony znane z mediacji oporności na inhibitory helikazy-primazy16 i odczynniki Platyna TaqDNA Polymerase High Fidelity (Invitrogen). Produkty PCR sekwencjonowano zgodnie z wewnętrznymi starterami za pomocą technologii sekwencjonowania cyklicznego BigDye Terminator (wersja 3.1). 17, 18 Dane sekwencjonowania analizowano za pomocą programu Sequencher 4.10 (szczep referencyjny HSV-2, HG52, numer dostępu NCBI, NC_001798 .1) 19 i zostały przesłane do GenBank pod numerami dostępu KF008267-KF008349 i KF008350-KF008432.
Ocena bezpieczeństwa
Bezpieczeństwo oceniono, badając szybkość, charakter, czas trwania i ostrość zdarzeń niepożądanych w każdej grupie badanej; zdarzenia były klasyfikowane przy użyciu tabeli zdarzeń niepożądanych w podziale na zespół DAIDS (http://rsc.tech-res.com/Document/safetyandpharmacovigilance/Table_for_Grading_Severity_of_Adult_Pediatric_Adverse_Events.pdf)
[podobne: omułek zielonowargowy właściwości, wieprzowina wartości odżywcze, biodro szpotawe ]

Tags: , ,

No Responses to “Pritelivir hamujący prątek-helikazę dla zakażenia HSV-2 AD 3”

  1. Juliusz Says:

    zamiast zajadać się tabletkami przeciwbólowymi

  2. Anna Says:

    [..] Cytowany fragment: odtrucie po alkoholu[...]

  3. Highlander Monk Says:

    Kurcze miesni to cukier w diecie

Powiązane tematy z artykułem: biodro szpotawe omułek zielonowargowy właściwości wieprzowina wartości odżywcze