Lokalny Ortodonta
Ortodoncja – porady i leczenie

Przyszłość pokrycia transgranicznego ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Rozporządzenie zabrania kategorycznych wyłączeń ubezpieczenia zdrowotnego związanego z przemianami płci, jeśli usługi te są objęte innymi warunkami. Ta definicja podkreśla, że funkcje i wygląd ciała związane z płcią są równie ważne dla osób transpłciowych i cisgenderowych (nie-transpłciowych): usługi, które mogą być częścią przejścia płciowego dla osób transpłciowych – takie jak terapia hormonalna, rekonstrukcja piersi, histerektomia, plastyka pochwy, lub falloplastyka – są regularnie omawiane dla osób cierpiących na cisgender w celu wskazania, w tym zaburzeń endokrynologicznych, leczenia lub zapobiegania nowotworom, stanów płciowych i leczenia po urazie. Dwa lata później niezależna komisja odwoławcza w ramach Departamentu Zdrowia i Usług Społecznych (HHS) orzekła, że wieloletnie wyłączenie przez Medicare operacji związanych z przejściem nie było już uzasadnione w świetle dowodów potwierdzających ich skuteczność w leczeniu dysforii płci. Analiza National Coverage 2016 przeprowadzona przez Centers for Medicare i Medicaid Services potwierdziła, że Medicare zapewnia opiekę związaną z transformacją płci, w tym zabiegami operacyjnymi, zgodnie z indywidualną oceną konieczności medycznej.
ACA wpływa również na dostępność pokrycia związanego z przejściem. Sekcja 1557 ACA zakazuje dyskryminacji ze względu na płeć, a w maju 2016 r. HHS wydała rozporządzenie interpretujące ten przepis jako obejmujący dyskryminację ze względu na tożsamość płciową. Środki ochrony przed dyskryminacją seksualną Sekcja 1557, które są oparte na tytule IX poprawek edukacyjnych z 1972 roku, mają zastosowanie do wszystkich podmiotów systemu opieki zdrowotnej, które otrzymują fundusze federalne, w tym uczestników Medicare, Medicaid lub rynku ubezpieczeń zdrowotnych. Podobnie jak prawo kalifornijskie, rozporządzenie federalne nie wymaga planów zdrowotnych w celu objęcia jakiejkolwiek konkretnej usługi; Przeciwnie, zakazuje planów wyłączenia usługi związanej z transformacją płci dla osób transpłciowych, gdy ta sama usługa jest objęta cisgenderami.
31 grudnia 2016 r. Sędzia federalny w Teksasie wydał ogólnokrajowy wstępny nakaz nakazujący federalne egzekwowanie przepisów rozporządzenia w sprawie osób transpłciowych. Według sądu definicja seksu w sekcji 1557 nie obejmuje tożsamości płciowej, co oznacza, że HHS przekroczył swój autorytet poprzez przyjęcie przepisów, które wyraźnie chronią osoby transpłciowe.
Inne sądy zmagają się również ze stopniem, w jakim federalne przepisy o przeciwdziałaniu dyskryminacji seksualnej wyraźnie chronią osoby transpłciowe. Pod koniec 2016 r. Sąd Najwyższy ogłosił, że będzie przesłuchiwał GG przeciwko Radzie Hrabstwa Gloucester, która dotyczy możliwości zastosowania ochrony IX przed dyskryminacją seksualną wobec praw osób transpłciowych. Jednak w marcu 2017 r. Trybunał skierował tę sprawę z powrotem do Sądu Apelacyjnego w czwartym obwodzie w celu dalszego rozpatrzenia, po tym jak administracja Trumpa odstąpiła od wytycznych z czasów Obamy interpretujących tytuł IX jako zakaz dyskryminacji ze względu na tożsamość płciową. Oczekuje się, że sprawa powróci do Sądu Najwyższego w ciągu następnego roku lub dwóch lat, ale opóźnienie oznacza trwającą niepewność co do stopnia, w jakim federalne przepisy o niedyskryminacji seksualnej obejmują tożsamość płciową
[hasła pokrewne: nawykowe zwichnięcie rzepki, forever slim tabletki gdzie kupić, biodro szpotawe ]

Tags: , ,

No Responses to “Przyszłość pokrycia transgranicznego ad”

 1. Krystian Says:

  leczenie raka jądra polega na jego usunięciu

 2. Nikola Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: olejek bhringraj[...]

 3. Pinball Wizard Says:

  Mam 59 lat i od 2 lat biorę tabletki 

 4. Midnight Rambler Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do łóżka rehabilitacyjne lublin[...]

 5. Julian Says:

  Oprócz tego że masz problemy z tarczyca to prawdopodobnie cierpisz na tężyczkę utajona

 6. Paweł Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do catering dietetyczny Poznań[...]

 7. Przemysław Says:

  Nie wiem czemu służy ten artykuł.

Powiązane tematy z artykułem: biodro szpotawe forever slim tabletki gdzie kupić nawykowe zwichnięcie rzepki