Lokalny Ortodonta
Ortodoncja – porady i leczenie

Przyszłość pokrycia transgranicznego cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Los spraw wnoszonych przez osoby transpłciowe na mocy sekcji 1557 pozostaje również niepewny, a podobne pytania dotyczą spraw wniesionych na podstawie tytułu VII federalnej ustawy o prawach obywatelskich, która została zinterpretowana jako ochrona osób transpłciowych przed dyskryminacją ze względu na płeć w miejscu pracy, w tym w transpłciowych powiązane wyłączenia w świadczeniach pracowniczych. Niektórzy pracodawcy wykorzystali tę niepewność jako szansę na podwojenie wykluczeń osób transpłciowych. Na przykład stan Wisconsin wskrzesił wyłączenie w swoich planach świadczeń pracowniczych natychmiast po wydaniu nakazu, odcinając zakres opieki związanej z przejściem, mimo że wymagania sekcji 1557 pozostają w mocy. Wielu innych pracodawców nadal jednak rozszerza dostępność pokrycia transgranicznego. Pracodawcy z sektora prywatnego starający się przyciągnąć zróżnicowanych pracowników – zwłaszcza millenialsów, którzy są o wiele bardziej niż starsze pokolenia, aby poradzić sobie z problemami transpłciowymi – szybko modernizują swoje świadczenia. W 2002 r. Żadna firma z listy Fortune 500 nie oferowała pracownikom możliwości zmiany płci, ale do końca 2016 r. 50% z nich4. Wielu publicznych pracodawców, w tym publiczne uniwersytety, gminy, powiaty, stany i Federalny program świadczeń zdrowotnych dla pracowników, obecnie obejmuje opieka związana z przejściem.
Zasiłek państwowy na opiekę związaną z transformacją. Zwłaszcza, że biorąc pod uwagę proponowaną przez administrację Trumpa szacunek dla państw w kwestiach transgenderowych, poszczególne organy nadzorujące państwa podjęły również kroki w celu zapewnienia osobom transpłciowym dostępu do opieki związanej z transformacją płci. Od 2012 r. 18 stanów (w tym Kalifornia) i Dystrykt Kolumbii interpretują swoje własne prawa jako zakazujące dyskryminacji osób prywatnych przez prywatne plany, a 12 stanów i Dystrykt Kolumbii zaktualizowały swoje zasady dotyczące Medicaid, aby afirmatywnie powiązane opieka (patrz mapa).
Dotychczasowe doświadczenia pracodawców i państw pokazują, że reformy te nakładają minimalne lub żadne nowe koszty. Analiza kosztów i użyteczności, na którą wpłynęła ekspansja w Massachusetts dotycząca pokrycia transgranicznego, określiła na przykład, że pokrycie usług związanych z przejściem jest opłacalne, szczególnie biorąc pod uwagę wysokie koszty finansowe i koszty ludzkie związane z nieleczoną dysfunkcją płci.5 Wpływ ekonomiczny analiza regulacji w Kalifornii wykazała, że usunięcie wykluczeń osób transpłciowych miało niematerialny wpływ na koszty składek, co doprowadziło Departament Ubezpieczeń w Kalifornii do stwierdzenia, że korzyści płynące z wyeliminowania dyskryminacji znacznie przekraczają nieistotne koszty ; korzyści te obejmują poprawę zdrowia wśród osób transpłciowych, takie jak zmniejszone ryzyko samobójstw, niższe wskaźniki używania substancji i zwiększone przestrzeganie leczenia HIV.
Potrzeby osób transpłciowych dotyczące opieki, które potwierdzają ich prawdziwą jaźń i promują ich zdrowie i dobre samopoczucie, są zgodne z pragnieniem Amerykanów w zakresie wysokiej jakości, przystępnych cenowo ubezpieczeń zdrowotnych i opieki zdrowotnej. Ponieważ ataki na niedyskryminacyjne ochrony dla osób transpłciowych i ataki na ACA trwają nadal, krytyczne zabezpieczenia federalne powinny być bronione za wszelką cenę. Ale niezależnie od wyniku tych bitew, wierzę, że fala pozytywnych zmian transformujących transgenderowy dostęp Amerykanów do ubezpieczeń zdrowotnych i opieki będzie nadal rosnąć.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 5 kwietnia 2017 r. O godzinie.
Author Affiliations
Ze Szkoły Zdrowia Publicznego Johns Hopkins Bloomberg w Baltimore; oraz Centrum Postępu Amerykańskiego w Waszyngtonie.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
Herman JL, Flores AR, Brown TNT, Wilson BDM, Conron KJ. Wiek osób, które identyfikują się jako osoby transpłciowe w Stanach Zjednoczonych. Los Angeles: Williams Institute, 2017 (http://williamsinstitute.law.ucla.edu/wp-content/uploads/TransAgeReport.pdf).

2. James SE, Herman JL, Rankin S, Keisling M, Mottet L, Anafi M. Raport z badania transgenderowego US 2015. Washington, DC: National Center for Transgender Equality, 2016 (http://www.ustranssurvey.org/report).

3. Coleman E, Bockting W, Botzer M, i in. Standardy dbałości o zdrowie transseksualistów, osób transpłciowych i osób niezwiązanych z płcią, wersja 7. Int J Transgenderism 2012; 13: 165-232
Crossref
4. Wskaźnik równości przedsiębiorstw 2017: miejsce pracy w rankingu na temat równouprawnienia lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transgenderowych. Waszyngton, DC: Fundacja Kampanii Praw Człowieka, 2017 r. (Http://www.hrc.org/campaigns/corporate-equality-index._ga=1.155475583.579950537.1457713105).

5. Padula WV, Heru S, Campbell JD. Społeczne konsekwencje ubezpieczenia zdrowotnego dla medycznie niezbędnych usług w populacji osób transpłciowych w USA: analiza opłacalności. J Gen Intern Med 2016; 31: 394-401
Crossref Web of Science Medline
Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (9)
Zamknij Cytowanie artykułów
[patrz też: choroba zimnych aglutynin, choroba zimnych aglutynin bielsko, koszt aparatu ortodontycznego stałego ]

Tags: , ,

No Responses to “Przyszłość pokrycia transgranicznego cd”

 1. Woo Woo Says:

  Błagam, dokształćcie się trochę.

 2. 101 Says:

  Article marked with the noticed of: koktalje białkowe[...]

 3. Jokers Grin Says:

  Popytajcie lekarzy na oddziałach onkologicznych

 4. Yellow Menace Says:

  [..] Cytowany fragment: kabina prysznicowa z hydromasażem[...]

 5. Aniela Says:

  zamiast zajadać się tabletkami przeciwbólowymi

Powiązane tematy z artykułem: choroba zimnych aglutynin koszt aparatu ortodontycznego stałego searchterms allegro