Lokalny Ortodonta
Ortodoncja – porady i leczenie

Resident Duty Hours and Medical Education Policy – Podnoszenie poprzeczki dowodowej ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Nie zaobserwowano konsekwentnie związku między godzinami służby a wykształceniem, socjalizacją lub wypaleniem lekarza lub dobrostanem. Porównaj ten poziom dowodów z tym, czego oczekujemy przed wprowadzeniem nowego leku. Związek farmaceutyczny przepisywany 20 000 pacjentom rocznie poddany byłby serii prospektywnych badań oceniających bezpieczeństwo i skuteczność, a na koniec badania z randomizacją byłyby wykorzystywane do oceny jego wartości w porównaniu z placebo lub alternatywami. Lekarze-rezydenci dotykają milionów pacjentów każdego roku, a niezależni lekarze, których dotykają, dotykają nas wszystkich. Lekarze praktykują przez dziesięciolecia, podczas gdy nowy produkt farmaceutyczny może mieć przydatny czas życia mniejszy niż połowa długości. Pomimo szerokiego i trwałego wpływu na pacjentów polityki edukacji medycznej, nie poddaliśmy jej takiemu zbliżeniu do rygoru wymaganego do wprowadzenia pojedynczego leku na rynek.
To, co ma sens w ostatnich regulacjach ACGME, polega na tym, że opierają się one na mocniejszych dowodach i bardziej zdyscyplinowanym podejściu do opracowania dowodów, które powinny informować politykę o takim zasięgu. Wymogi elastyczności w zakresie czasu pracy dla uczestników szkoleń operacyjnych (FIRST) trwały od lipca 2014 r. Do czerwca 2015 r., A zindywidualizowana skuteczność porównawcza modeli Optymalizacja bezpieczeństwa pacjentów i edukacji rezydentnej (iCOMPARE) dla osób z problemami medycznymi trwała od lipca 2015 r. Do czerwca 2016 r. pragmatyczne badania z randomizacją – w których jesteśmy badaczami – testują politykę w jej naturalnym kontekście. W obu badaniach programy rezydencji w Stanach Zjednoczonych, na poziomie organizacyjnym, w którym obowiązują standardy godzin pracy, zostały losowo przydzielone do przestrzegania standardowych zasad dotyczących godzin pracy ACGME lub elastycznych zasad, zgodnie z którymi zniesiono ograniczenia dotyczące długości zmiany i czasu wolnego między zmianami. Obydwie są próbami niesercyjności, w których podstawową miarą jest wynik pacjenta, a wiele innych wyników mierzono jednocześnie. PIERWSZA próba objęła 119 programów rezydentów chirurgicznych, a jego główne wyniki zostały opublikowane, nie wykazując mniejszej liczby wyników pacjentów w programach chirurgicznych przy użyciu elastycznych godzin dyżurnych.5 Test iCOMPARE obejmował 63 programy rezydencji medycznych, a jego analizy czekają na dostępność danych Medicare w okresie interwencji.
W tym kontekście ACGME zresetowało swoje zasady obowiązujące w czasie służby, utrzymując limit 80 godzin tygodniowo, który utrzymały oba testy, ale przechodząc do bardziej elastycznych zasad w ramach tego limitu. ACGME wykorzystał znaczny wzrost poziomu dowodów dostarczonych przez PIERWSZĄ próbę. Ale czas był niewątpliwie niezręczny dla organizacji akredytującej. ACGME złapało tygrysa za ogon. Programy chirurgiczne domagały się bardziej elastycznych godzin pracy, a własne badanie ACGME wykazało, że nowe standardy nie będą gorsze od starych, ale publikacja wyników iCOMPARE w programach chorób wewnętrznych trwała ponad rok.
Prawdopodobnie programy rezydencyjne wykorzystają tę nową elastyczność tylko dla wybranych rotacji klinicznych, a nawet wtedy, tylko przez pewien czas. Jednym z powodów jest to, że dzisiejsi dyrektorzy programów rezydencji są bardziej poinformowani o nauce zmęczenia niż ich poprzednicy sprzed 30 lat.
[hasła pokrewne: sumamed ulotka, biodro szpotawe, chlamydia pneumoniae leczenie naturalne ]

Tags: , ,

No Responses to “Resident Duty Hours and Medical Education Policy – Podnoszenie poprzeczki dowodowej ad”

 1. Disco Thunder Says:

  moje wyniki: tsh 4,400

 2. Nickname Master Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do powiększanie ust[...]

 3. Blister Says:

  Hej mam nawracający problem z synkiem

 4. Midnight Rambler Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: wypełnianie zmarszczek warszawa[...]

 5. Aurelia Says:

  Prosze nie wprowadzac ludzi w blad

Powiązane tematy z artykułem: biodro szpotawe chlamydia pneumoniae leczenie naturalne sumamed ulotka