Lokalny Ortodonta
Ortodoncja – porady i leczenie

Resident Duty Hours and Medical Education Policy – Podnoszenie poprzeczki dowodowej

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

W dniu 10 marca 2017 r. Rada ds. Akredytacji ds. Edukacji Medycznej Absolwenta (ACGME) wydała zmienione wspólne wymagania programowe dla mieszkańców, które wejdą w życie w lipcu tego roku. Zmiany podkreślają znaczenie pracy zespołowej, elastyczności i opieki lekarskiej podczas szkolenia, ale cała uwaga została (i na pewno pozostanie) skupiona na zmianach godzin dyżuru. Nowe zasady utrzymują pułap 80-godzinnego tygodnia pracy mieszkańców, średnio przez 4 tygodnie, ale przedłużają dopuszczalne zmiany pracy dla mieszkańców pierwszego roku z 16 godzin na 24 – limity już obowiązujące dla mieszkańców w roku 2 i poza nią – i pozwala na większą elastyczność wewnątrz przesunięcia, o ile spełnione są tygodniowe limity godzin pracy. To, co sprawia, że zmiana tej polityki jest tak ważna, wydaje się odwracać kierunek w oparciu o nowe podejście do opracowywania i wykorzystywania dowodów w celu informowania o polityce edukacyjnej. Dla publiczności w dużej mierze przyzwyczajonej do 8-godzinnych dni pracy i 40-godzinnego tygodnia pracy stare zasady wydawały się wystarczająco stresujące. Interes publiczny w tym temacie był silny od 1984 roku, gdy 18-letnia studentka pierwszego roku college u Libby Zion zmarła w szpitalu w Nowym Jorku, rzekomo z powodu opieki nad nią przez zapracowanych i niedoposażonych mieszkańców1. Sprawa wykracza poza zaangażowanych lekarzy i szpitala i zasadniczo oskarżony wykształcenie medyczne absolwentów USA za długie godziny i łagodny nadzór. Ustawowe godziny służby stały się w centrum uwagi ACGME, a zasady obowiązkowej służby zostały wprowadzone, ukształtowane i przekształcone w ciągu następnych trzech dekad, początkowo na podstawie opinii, a następnie uzupełnione fragmentami dowodowymi.
Głównym tematem tej debaty jest obawa, że mieszkańcy pracujący dłużej mogą mniej zasnąć, a mieszkańcy bezsenni mogą popełniać błędy, które ranią pacjentów lub ich samych. Radzą sobie z tym obawy, że krótsze godziny pracy oznaczają większą liczbę pacjentów, które same w sobie są niebezpieczne, a także mogą oznaczać mniejszą edukację lub socjalizację w rodzaju mentalności zmianowej , która zmniejsza profesjonalizm – z których każdy może skutkować mniejszą kompetencją i mniejszą kompetencją. zaangażowanych lekarzy dla pacjentów w przyszłości.
Debatę tę ubarwiły obawy, że medycyna akademicka trzyma się zmęczonych i obelżywych tradycji, podobnych do zatargów kadetów, albo, że tak naprawdę chodzi o pieniądze, ponieważ lekarze będący rezydentami są tak niewolniczymi i elastycznymi źródłami taniej siły roboczej. Krytycy restrykcyjnych zasad przeciwdziałają temu, że można regulować godziny pracy, ale nie spać, i że zmęczenie rezydentów może być spowodowane bardziej kompresją dużej ilości pracy klinicznej, która może być zaostrzona przez limity godzin pracy. Czasami debata wyglądała jak konkurs na krzyczenie, zakorzeniony w opinii, a nie w dowodach.
Ale nauka ma swoje miejsce, w tym raport National Academy of Medicine. 2 Duża literatura pokazuje, że brak snu powoduje błędy, a lekarze są tak samo podatni na te efekty, jak każdy inny. Czujność i wydajność różnią się w zależności od rytmu dobowego. Badania obserwacyjne ujawniają, że zmiany w obowiązujących przepisach dotyczących godzin pracy nie były związane ze zmianami w śmiertelności pacjentów lub innych wynikach klinicznych.3. Różne harmonogramy połączeń lub zapewniające chronione czasy drzemki wpływają na ilość snu w danym dniu, ale nie na czas snu uśredniony w ciągu jednego dnia. kilka dni
[przypisy: spodziectwo bez spodziectwa, sumamed ulotka, atpo badanie ]

Tags: , ,

No Responses to “Resident Duty Hours and Medical Education Policy – Podnoszenie poprzeczki dowodowej”

 1. Beetle King Says:

  Sporo sie dowiedzialam

 2. Chocolate Thunder Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu borówka amerykańska[...]

 3. Daria Says:

  Jak się ma zapalenie oskrzeli to trzeba leżeć cały czas w łóżku ?

 4. Maksymilian Says:

  Article marked with the noticed of: detox[...]

 5. Jagna Says:

  Dlatego chyba wolę nawet się nie diagnozować

Powiązane tematy z artykułem: atpo badanie spodziectwo bez spodziectwa sumamed ulotka