Lokalny Ortodonta
Ortodoncja – porady i leczenie

Skuteczne doradztwo prawne – wnioski z udanych kampanii medycznego stażysty ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Na przykład studenci medycyny stworzyli WhiteCoats4BlackLives (WC4BL), aby wesprzeć szerszy ruch Black Lives Matter, który został stworzony w celu wspierania reformy wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych po śmiertelnym strzelaniu do Trayvona Martina. WC4BL organizuje wiece i publikuje artykuły opiniotwórcze, a obecnie opracowuje program nauczania sprawiedliwości społecznej dla szkół medycznych. Drugą lekcją jest to, że cała polityka jest lokalna. Chociaż opowiadanie się za poważną reformą krajowej opieki zdrowotnej jest być może najbardziej ekscytującym z działań rzeczniczych, stwierdziłem, że mogę mieć bardziej znaczący wpływ na poziomie lokalnym. Kiedy setki lub tysiące osób pracuje nad problemem dużych biletów, wpływ pojedynczej osoby jest niewielki. Zwracanie uwagi na bardziej lokalne problemy pozwala stażystom z ograniczonym czasem i doświadczeniem dokonać znaczących zmian.
Przykładem modelu Affordable Care Act (ACA) był na przykład plan powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego w Massachusetts. Choć wiele czynników przyczyniło się do uchwalenia planu Massachusetts, kluczowe były koalicje zwolenników oddolnych grup społecznych. Przywódcy koalicji wiedzieli, że klimat polityczny nie pozwoliłby na przeprowadzenie w tym czasie krajowej reformy służby zdrowia. Zamiast tego skupili swoje wysiłki na rzeczowym poparciu ze strony państwa i opracowali projekt ostatecznego przejścia do krajowej reformy służby zdrowia.
Lekcja trzecia: ucz się i współpracuj z profesjonalistami. Jako stażyści, żaden z nas nie ma czasu, aby śledzić wszystkie ważne problemy zdrowotne, które pojawiają się przed ustawodawcą lub nawiązywać relacje ze wszystkimi wymagającymi prawodawców. Taka jest rola lobbystów. Chociaż aktywizm oddolny jest kluczowym składnikiem skutecznego poparcia, muszę jeszcze pomóc w dokonaniu wszelkich istotnych zmian w polityce bez polegania na lobbystach. Kiedy kierowałem grupą studentów medycyny, którzy opowiadali się za finansowaniem przez państwo programów rezydencji podstawowej opieki zdrowotnej w Kalifornii, ważne było, by dzwonić i odwiedzać prawodawców, ale nasza kampania prawdopodobnie by się nie udała bez pomocy wykwalifikowanego lobbysty, który rozumiałby proces budżetowy.
Podobnie kluczowe znaczenie ma kształtowanie relacji z członkami personelu prawodawców. Podczas gdy politycy mogą znać wielki obraz, często ich pracownicy to ci, którzy znają szczegóły, które oznaczają różnicę między sukcesem legislacyjnym a porażką. Nasze starania o uchwalenie inicjatywy dotyczącej finansowania rezydentów zakończyły się po części dlatego, że osoba z personelu komisji znalazła niewykorzystany fundusz opieki zdrowotnej o wartości kilku milionów dolarów.
Po czwarte, historie są ważniejsze niż statystyki. Jako lekarze staramy się podejmować decyzje oparte na dowodach, ale w polityce dramatyczne historie iskrzą się częściej niż cyfry. Takie oparte na faktach podejmowanie decyzji czasami frustruje mnie i moich kolegów, ale siła tej historii w polityce może być również doskonałym źródłem siły dla klinicystów. Raz po raz widziałem lobbystów i pracowników legislacyjnych, którzy szukają lekarzy, którzy mogą opowiadać historie pacjentów.
Nauka tej lekcji może radykalnie zmienić sposób, w jaki rozmawiamy z politykami. Niedawno, zamiast zapraszać polityków, aby usłyszeli o najnowszych badaniach dotyczących dostępu do opieki, grupa mieszkańców mojego programu zaprosiła ich, aby dołączyli do nas na wieczór opowiadania o znaczeniu ACA dla naszych pacjentów
[hasła pokrewne: forever slim tabletki gdzie kupić, wieprzowina wartości odżywcze, spodziectwo bez spodziectwa ]

Tags: , ,

No Responses to “Skuteczne doradztwo prawne – wnioski z udanych kampanii medycznego stażysty ad”

  1. Troubadour Says:

    Czasami to po prostu jakiś drobny uraz

  2. The China Wall Says:

    [..] Cytowany fragment: stomatolog Warszawa[...]

  3. Marcelina Says:

    Do tego non stop zimne ręce

Powiązane tematy z artykułem: forever slim tabletki gdzie kupić spodziectwo bez spodziectwa wieprzowina wartości odżywcze