Lokalny Ortodonta
Ortodoncja – porady i leczenie

Skuteczne doradztwo prawne – wnioski z udanych kampanii medycznego stażysty

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Jaki jest najlepszy sposób zaangażowania się politycznie. Od wyborów w listopadzie ubiegłego roku wielokrotnie zadawałem to pytanie zarówno mieszkańcom, jak i studentom medycyny. Wielu z nich nigdy nie było aktywnymi politycznie, zakładając, że łuk postępu będzie kontynuowany w sposób nieprzerwany, a zatem, co zrozumiałe, skupił się raczej na wymagającym procesie szkoleniowym, który w dużej mierze traktuje rzecznictwo raczej jako zajęcia pozaszkolne, niż jako kluczową kompetencję. Teraz, dostrzegając niezliczone sposoby, w jakie polityka i polityka wpływają na świadczoną przez nas opiekę zdrowotną, wielu uczestników czuje potrzebę natychmiastowego zaangażowania.
Student medycyny i stałe zainteresowanie rzecznictwem nie jest oczywiście całkowicie nowe. Wśród innych organizacji American Medical Student Association podjęło wiele ważnych kwestii, od wojny w Wietnamie po dostęp do opieki podstawowej. Kilka medycznych programów szkoleniowych opracowało innowacyjne programy rzecznicze, a ja skorzystałem z fakultatywnego kursu na temat polityki medycznej, podczas gdy ja byłem studentem medycyny na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Diego, a także z elekcyjnych szkoleń rzeczniczych jako rezydent. Ogromna większość studentów i mieszkańców nadal jednak nie otrzymuje bardzo dużego szkolenia w zakresie rzecznictwa.
Pracując w amerykańskiej Izbie Reprezentantów i Kalifornijskim Zgromadzeniu Państwowym, zanim poszedłem do szkoły medycznej, nauczyłem się kilku lekcji na temat skutecznego rzecznictwa prawniczego, które później umocniłem jako praktykant medyczny, który skutecznie popiera zmianę polityki. Lekcje te mogą służyć innym stażystom i lekarzom z nowym zainteresowaniem rzecznikiem prawnym w imieniu swoich pacjentów.
Po pierwsze, rzecznictwo to sport zespołowy. W przypadku bardzo wymagającej pracy dziennej (lub dziennej i nocnej), praktycznie niemożliwe jest, aby każdy praktykant miał znaczący wpływ na rzecznictwo legislacyjne bez współpracy z innymi, zarówno w ramach istniejącej organizacji, jak i tworząc nową.
Dla większości ludzi dołączenie do istniejącej organizacji będzie bardziej praktyczne, biorąc pod uwagę spore wymagania związane z rozpoczęciem nowego. Wybierając organizację, z którą będę współpracować, biorę pod uwagę trzy elementy: efektywność organizacji w zakresie wprowadzania zmian, moje dostosowanie do jej celów oraz zdolność do wprowadzania zmian w obrębie tej organizacji. Najlepszym sposobem odpowiedzi na te pytania dotyczące konkretnej organizacji może być prośba do mentorów, którzy są aktywni politycznie. Jednak względy te często będą musiały być porównywane ze sobą, a ewentualni adwokaci będą musieli określić, jak wygodnie czują się w ramach silniejszej organizacji, której cele nie są w pełni zgodne z ich własnymi.
Powiedział, że wielu moich kolegów nie docenia ich zdolności do tworzenia zmian w organizacji. Na przykład spędziłem dużo czasu pracując w American Medical Association (AMA), chociaż nie zgadzam się z każdą pozycją organizacji. Ale często byłem pod wrażeniem, że uczestnicy szkolenia mają do dyspozycji organizację. Na przykład w 2016 roku stażyści popchnęli AMA do poparcia dla federalnych funduszy na badania nad przemocą związaną z bronią.
Są jednak chwile, kiedy budowanie nowej organizacji jest ważne – szczególnie, gdy pojawia się nowa kwestia lub staje się szerzej widoczna
[podobne: stikeez allegro, forever slim tabletki gdzie kupić, tabletki na uspokojenie bez recepty ]

Tags: , ,

No Responses to “Skuteczne doradztwo prawne – wnioski z udanych kampanii medycznego stażysty”

 1. Pluto Says:

  [..] Cytowany fragment: dieta pudełkowa wrocław[...]

 2. Shooter Says:

  to nie jabłka, ażeby można je było spożywać w dowolnej ilości

 3. Natural Mess Says:

  Article marked with the noticed of: dobry stomatolog[...]

 4. Candy Butcher Says:

  Moja corka2latka ma wraz zapalenie oskrzeli czy podczas tej choroby można ją kąpać

Powiązane tematy z artykułem: forever slim tabletki gdzie kupić stikeez allegro tabletki na uspokojenie bez recepty