Lokalny Ortodonta
Ortodoncja – porady i leczenie

Susza naukowa, złote jaja i globalne przywództwo – dlaczego cięcia finansowe NIH Trumpa byłyby katastrofą cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Są również krytyczne dla zrozumienia, w jaki sposób choroby przewlekłe, takie jak cukrzyca i nadciśnienie, mogą manifestować się odmiennie w różnych warunkach, co może prowadzić do nowych odkryć terapeutycznych. Fogarty są katalityczne – powiedział Eric Goosby, były ambasador w USA i globalny koordynator ds. AIDS. Wzmacnia finansowanie innych instytutów NIH na całym świecie i sprawia, że inne inwestycje są bardziej zrównoważone, pomagając zidentyfikować lokalne talenty, które mają zostać przeszkolone w zakresie badań klinicznych, laboratoryjnych i wdrożeniowych, co skutkuje stabilizacją regionów i szybką reakcją na epidemie i epidemie. NIH działa już na niewielkim marginesie, a finansowanie jest zasadniczo wyrównane od czasu ekspansji pod administracją Clintona, kiedy budżet podwoił się w ciągu 5 lat. Chociaż NIH miał otrzymać wzrost o miliard USD do 2 miliardów USD w roku podatkowym 2017, który rozpoczął się w październiku, Kongres nie był w stanie zakończyć swojego planu wydatków na 2017 rok. Rząd działa w ramach stałej rezolucji, która zamraża wydatki na poziomie z 2016 roku. Podczas gdy NIH ogranicza zapotrzebowanie na roczne środki, granty badawcze i kontrakty są wielorodzinnymi nagrodami, a większość budżetu jest skierowana do odbiorców nagród z poprzednich lat. Jednak 24 marca administracja Trumpa wydała pilną prośbę o dodatkową obniżkę wydatków o ponad 1,2 miliarda dolarów dla NIH w bieżącym roku podatkowym.
Większość ekspertów zgadza się, że cięcia o dowolnej wielkości będą ostatecznie hamować przedsięwzięcie naukowe i negatywnie wpływać na lokalną, krajową i globalną gospodarkę, hamując jednocześnie odkrycia, które są niezbędne do zwalczania chorób na całym świecie. Scott Stern, profesor zarządzania technologią w MIT, zauważa, że być może bardziej niż jakakolwiek inna agencja na świecie, NIH wspiera kariery osób, które przeszły w rozwój znaczących powiązań w wynikach zdrowotnych i interwencjach terapeutycznych, które skutkują w Stanach Zjednoczonych jest światowym liderem. Zakłócenia w finansowaniu będą miały dalekosiężne skutki, destabilizując badania generatywne, a nawet zmniejszą mniej niż obecnie proponowane, mogą być katastrofalne. Często pełne uderzenie noża zostaje odkryte dopiero po usunięciu ostrza.
Ostatecznie proces legislacyjny określi środki na rok 2018 dla PZH. W przeszłości istniało entuzjastyczne poparcie dla badań biomedycznych na poziomie ponadpartyjnym, o czym świadczy fakt, że pod koniec 2016 roku nastąpiło przejście ustawy o leczeniu na miarę XXI wieku. Rok podatkowy 2017 oznacza początek proponowanego finansowania 10-letniego (w sumie 4,8 miliarda dolarów) na przyspieszenie ekspedycji odkrywanie, opracowywanie i dostarczanie nowych metod leczenia i leczenia za pośrednictwem Inicjatywy Medycyny Precyzyjnej, a także wspieranie współpracy z byłym wiceprezydentem Joe Biden s Cancer Moonshot oraz projektem Brain Research poprzez Advancing Innovative Neurotechnologies (BRAIN), mającym na celu poprawę zrozumienia chorób, takich jak Alzheimer s.
Chociaż przywódcy republikańscy, w tym amerykański senator Roy Blunt (R-MO), przewodniczący Senackiej Administracji Podatkowej, która finansuje Departament Zdrowia i Opieki Społecznej, powiedzieli, że Kongres musi kontynuować stanowcze ustanowienie naszego federalnego zaangażowania w NIH , są brak gwarancji
[hasła pokrewne: spodziectwo bez spodziectwa, słowackie allegro, atpo badanie ]

Tags: , ,

No Responses to “Susza naukowa, złote jaja i globalne przywództwo – dlaczego cięcia finansowe NIH Trumpa byłyby katastrofą cd”

  1. Anna Says:

    czy to koniecznie musi być olej lniany budwigowy?

  2. Captain Peroxide Says:

    Article marked with the noticed of: pedicure kielce[...]

  3. Aleks Says:

    mam wskazanie lekarza neurologa

Powiązane tematy z artykułem: atpo badanie spodziectwo bez spodziectwa słowackie allegro